Vítám Vás

na stránkách mého fotoateliéru. Již desátým rokem se snažím rozdávat radost všem, kteří se třeba jen na pár chvil ocitnou před mým objektivem. A jsem ráda, když se radost šíří dál prostřednictvím mých fotografií mezi vaše přátele a blízké.

Focení je moje velká láska. Fotografii vnímám jako prostředek k zachycení těch nejdůležitějších okamžiků života, ale také zdánlivě všedních chvil, jejichž význam doceníte až po letech. Právě proto se snažím, aby každá fotografie byla plná přirozených emocí a obyčejné radosti.

Častým zákazníkem bývají ženy přicházející na doporučení. Až když uvidí fotografie kamarádek, které stejně jako ony nejsou profesionálními modelkami, dodají si odvahu a zatouží mít také takové. Jako vlastní milou vzpomínku nebo jako dárek pro někoho, na kom jim záleží. Když pak obvykle hned ve dveřích hlásí, že vůbec nejsou fotogenické, je pro mě velkou výzvou dokázat jim opak. A podle reakcí, které dostávám i s odstupem několika týdnů či měsíců, vím, že se mi to daří. Děkuji za důvěru i příjemná slova uznání.

Věřte, že modelkou se žena nerodí. Kromě vhodného stylingu celkový výsledek ovlivní především technická zdatnost a cit fotografa. Díky zkušenostem umím navodit uvolněnou atmosféru, najít ten správný úhel pohledu i zmáčknout spoušť v ten pravý okamžik. Jistě i vy, až budete odcházet z mého ateliéru, si uvědomíte, že to vlastně byla příjemná zábava. A fotografie, které spolu vytvoříme, pro vás budou vzpomínkou na celý život.

Vaše fotografka Markéta

Kontakt

Markéta Strnadová

Národní Obrany 456 / 2

Bubeneč, Praha 6

ms-fotoatelier@email.cz

Tel: 00420731056889

© 2019 Markéta Strnadová

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon